| NaturalLl a întrebat:

Deci barbatilor le place sa faca sex. Femeilor le place sa faca sex? Cum se simt?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine

| madyddd a răspuns:

Cred ca tuturor le place

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Uite ca si fetelor le place http://www.tpu.ro/......acut-o-cu/ :)))

| LoveSleep a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu-mi zi c-o crezi și tu că mă sinucid, mă filmez și o pun pe maică-mea să posteze pe site.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu prea cred nimic de pe site happy
e cam scoasa din filme povestea, dar poate exista si adevar in tot ce scrie acolo

| LoveSleep a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Amandoi sunt VIRGINI, el ejaculează de 4 ori în ea iar partida în sine durează 2 ore. laughing al naibii fantezii are tipa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LoveSleep):

A dat banii pe pastile de potenta si nu i-au mai ramas decat de un prezervativ de la taraba

| LoveSleep a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

rolling on the floor))))
Asta a fost genială laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ma straduiesc

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Femeile sunt limba dupa sex numai ca nu vor sa recunoasca in ruptul capului desi limbajul corpului lor le da de gol de fiecare data

| Sunshine23 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Draga Virginica Vaca Grasa,
lasa femeile sa faca ce vor laughing.

| Lawliet14 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Femeile sunt numai dupa sex. Vai de noi! sad

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Sunshine23):

Dar eu nu le impiedic sa faca ce vor

| LaLaura a răspuns:

Mie imi place sa fac dragoste, si ma simt foarte bine, ma simt cum te simti tu cand te masturbezi sau faci sex.

| RAY a răspuns:

Nu le place, fac sex pentru ca fara sex nu obtin banii, asa ca apeleaza la sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca reusesc sa aiba si orgasm pot sa se declare fericiti si ca senzatia este minunata chiar daca nu este de durata.

| LoveSleep a răspuns:

De unde știi tu că bărbaților le place să facă sex? Nu le place.
Femeile însă, adoră asta, se simt ca la biserică.

| grab a răspuns:

Tuturor le place sexul, de ce sa nu le placa, pana la urma e cea mai sustenabila forma de a aduce placere in organism. fetele destepte scot maxim din partener adica pana isi da el drumul pot avea 2-3 orgasme in mai multe pozitii ceea ce e 1-0 pentru el ca sa zic asa. De ce crezi ca a zis ala "make love not war!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usurati.Deoarece omul(si barbatul si femeia) au organe sexuale pentru a se si inmulti, se acumuleaza dorinta specifica procrearii. Trebuie eliminata aceasta tensiune cumva. Daca pe langa sex mai este si dragoste, atunci se simt impliniti. Si flamanzi, dupa.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IngerCazator a răspuns:

Mie imi place sa fac dragoste cu iubitul meu si ma simt foarte bine cad fac.
Iar daca ceva timp nu fac ma simt foarte stresata

| Irina36 a răspuns:

Pai normal ca si femeilor le place sa faca sex, si se simt in lumea lor. Tin sa precizez ca exista femei carora nu le place sa practice sexul.