| baebb1 a întrebat:

De ce le place atât de mult bărbaților să li se facă sex oral? Ce simt în timpul acela?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mandrie. Nu fac față vaginal.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Extaz

| RAY a răspuns:

Acelasi ce simti tu cand ti se face sex oral

| Violleta2022 a răspuns:

Majoritatea sunt incapabili sa satisfaca vaginal o femeie si atunci prefera sa puna femeia sa-i faca un oral, doar pentru satisfactia madularului lui.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cam ceea ce simt si femeile in timp ce li se face sex oral.
Le place pentru ca e cel mai bun preludiu.

| LordCristobal a răspuns:

Exista un singur răspuns la întrebarea asta:plăcere.
Bărbații simt foarte multa plăcere când li se face un oral.De altfel și unele fete simt o mare plăcere să facă oral unui băiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport oralul
1) E scarbos
2) Nu e tare sanatos
3) Nu e tare placut pentru unii sa linga locul genital a unui necunoscut

| gogugogugogu a răspuns:

1. Pentru ca nu isi iubesc partenera iar, in acest caz, ele sunt simple obiecte sexuale pentru ei.
2. Simt mai putin decat ar simti penetrand un vagin umed, din punctul meu de vedere este o tampenie sa afirmi ceva de genul "daca nu imi faci sex oral inseamna ca nu ma iubesti".

| Anonimul151 a răspuns (pentru gogugogugogu):

La fel zic si eu, e o mare tâmpenie... Dar din păcate sunt multe persoane care zic asta...

| Cristi9997 a răspuns:

Barbatilor? Asta le place mai mult femeilor.
Senzatie de superioritate ca te pun pe tine in genunchi si iti bagi botu ca proasta la acadeaua "." Ce naiba vrei sa simta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristi9997):

Femeilor nu are ce sa le placa oralul barbatilor, ca nu se excita nimeni in gura!

| Anonim87598743573495 a răspuns:

Hei

Pentru mine personal este ceva care mă excită maxim să știu că organul meu sexual este satisfăcut pe cale orală

Ce simți? Păi eu simt o plăcere asemănătoare și diferită în aceași timp de placerea sexului vaginal, e foarte plăcut și pervers, se eliberează niște hormoni în creier