| anonim_4396 a întrebat:

Bay am si eu o prietena care a facut ceva stupid.in fine.
s-a masturbat folosind o sticla de parfum dar din pacate dopul i-a ramas in vagin. ce se poate face, pentru ca ii este rusine sa se duca la ginecolog. vreau rasp urgent.va rog

Răspuns Câştigător
| Eminescul a răspuns:

Sa-l scoata cu ****, undita sau sa incerce sa se beseasca pe *** poate iese de la presiunelaughing acum serios poate incerca spalaturi vaginale

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa lasa rusinea prosteasca alaturi si sa se duca la ginecolog urgent.

| Libelle a răspuns:

d'oh
Doamne.at wits' end
cum masa ei...cu sticluta de parfum ma? obsedata
ginecologu` o asteaptalaughing
desi.nu prea e credibil ce zici tu.
en fine... rolling eyes

| NickiMinaj a răspuns:

Faza de Grey's Anatomy laughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Doamne!
zii sa lase rusinea sa se duca mai repede la ginecolog ca nu o sa rezolve nimic straight facestraight face

| Annie_3559 a răspuns:

GOd:O
GLUMESTI?straight face

Sa se duca la ginecolog sa nu mai stea. a mai avea vreo relatie sexuala sia ramane ala cu dopu in.laughing[glmbig grin]

papawave

| Aleqa a răspuns:

Auurolling on the floor) ce naibi mha? Sa se duca la ginecolog naibi ca dupa aia poate mai are vreo relatie sexuala si ramane dopul acolostraight face

Răspuns utilizator avertizat
| anss23 a răspuns:

Nu este alta solutie. Daca nu si-l poate scoate singura trebuie sa mearga la ginecolog si cat mai repede posibil pentru ca se poate alege cu o infectie foarte urata.straight face

| beatrice2 a răspuns:

Ginecolog! repede!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fuga la ginecolog tongue
daca avea chef de...laughing
glm... zi sa lase rusinea si sa se duca la ginecolog ca sa nu se trezeasca mai tarziu cu probleme tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiii...tu glumești nu?

| adelina_1168 a răspuns:

Sa sil scoata singura sa bage degete

| mariuSteaua a răspuns:

Exact ce nu vrea trebuie sa faca laughing))