| GambitGenesis a întrebat:

Bey deci mie imi place de o fata de ceva timp si nu stiu suntem prieteni buni dar atat eu as vrea s-o cuceresc si nu stiu cum. o plac f mult dar ea e mai mare ca mine si face pe inabordabila deci nu stiu cum s-o iau ce sa ii zic... PLS PLS PLS raspunsuri cat mai repezi deoarece cred ca o voi pierde... P. S:ea e stilu gotic laughing dar e frumoasa eu pot trece peste asta tongue eu sunt repp si house decii intelegeti voi. dau funta si vot PPS:eu am 13 ea 16 laughing

Răspuns Câştigător
| ionukutza a răspuns:

Pai in primul rad eu sunt fata si stiu ce vor fetele in primul rand vorbestei frumos si incearca sa te apropii de ea dar cu grija si incet nu fi foarte insistent incearca sai oferi cate o inghetata sau ceva cadou deoarece fetele adora cadourile si daca tot nu te place ia-o pe ia si niste prietene la o plimbare sau la un suc la o pizza si incearca sa fi afectiv vb f frumos cu ea crede-ma o sa-i placa dar poate puteti fi impreuna numai ca 3 ani e putin cam mult incearca

Sper ca tyam fost de ajutor plzz fundita laughing

1 răspuns:
| house07 a răspuns:

Nu ai nicio sansa. Daca varstele erau invers, mai mergea.