| kokain a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema, in primul rind o incep cu:sunt impreuna cu prietenul meu de 1 an..recunosc ca s-a intamplat intre mine si el dar de ceva vreme cind isi pune minile pe corpul meu se excita foarte tare..ma sarut pasional dupa ceva timp imi spune ca vrea sa se intimple..il privesc in ochi si il vad cit de excitat este si normal ca-i spun ca nu vreau dar ma facea si pe mine excita la maxim..cind suntem singuri intr-un loc retras ma pune in brate la el si ii simt,, penisul,,happyil simt cit de fierbinte este isi ca ma vrea..isi pune minile pe sini mei si din ce in ce mai excitat este..nustiu care e problema lui.v-am explicat asa cum am putut poate mai ti inteles. puteti sa-mi spuneti care este problema lui ca este asa de excitat cind ma atinge?

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

De ce zici ca-i normal sa ii spui ca nu? Cine ti-a bagat prostia asta in cap? Daca el e excitat si tu la fel, ce e anormal? Se numeste dorinta, e normal sa se intample si daca e de ambele parti cu atat mai bine. Spor la..."iepureala" big grin happy

15 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Nevoi fiziologicewinking
Este normal.
O zi bună!

| W3R4 a răspuns:

Mă fetiţă, vrea şi omu' o scorbură pentru veveriţa lui...ce nu e aşa de evident?
Mai ales că-i simţi veveriţa sculată, hopa scuze, ridicată. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de piramida lui Maslow?
Ei bine, la baza acelei piramide se afla nevoile fiziologice. E normal ca el te doreste. Iti dai seama hormonii cum se "agita"?laughing
El nu are nicio problema, se simte atras de tine.winking.

| Demonull a răspuns:

Aoleo pai daca nu si o trage cu tine si nici cu altele iti dai seama ca incepe sa ....sau se labareste.Mna

| C26 a răspuns (pentru Demonull):

rolling on the floor

| C26 a răspuns (pentru Demonull):

Esti proasta laughing Scuze ca`ti zic raised eyebrows
Frate asta e dorinta fiecarui baiat, e normal sa fie asa oh go on

| Demonull a răspuns (pentru C26):

Aha.ai gresit fataaa happy

| C26 a răspuns (pentru Demonull):

Deloc laughing

| Demonull a răspuns (pentru C26):

Ba da.ca mi ai scris mie si m-ai facut ''proasta''... FATAwinking

| C26 a răspuns (pentru Demonull):

rolling on the floor Sa intamplat laughing Am vrut sa-i scriu lu` domnisoara fataa rolling on the floor

| unknøwn a răspuns:

E absolut normal!
Dacă nu se întâmpla chestia asta era ceva în neregulă.

| trance04 a răspuns:

Se numeste dorinta

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Tu esti problema nu el

| ang31989 a răspuns:

Draga mea, ar trebui sa te bucuri ca e atras de tine, este ceva normal sa te exciti in momente de genul! Nu ti-o zis cu rautate dar cred ca problema e la tine nu la el! Succes!