| adelina_1998 a întrebat:

Bine deci, am o problema! de fiecare data cand ma intalnes cu pr meu nu ma saruta doar cand trebuie sa plece sau ceva gen sau la scoala can ne intalnim nu ma saruta doar cand se suna de intrare, ce sa fac ca sa-l sarut de prim data? plsz help FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Ar merge si sa-l saruti tu prima si daca vezi ca te evita atunci ia-l de o parte spune-i ce se intampla? de ce nu ma saruti? am ceva te rog daca gresesc eu undeva spune-mi sa stiu. ceva de genul.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Vorbeşte cu el. Comunicarea e importantă. Ce poate fi mai simplu de atât? Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa tigarile. miros urat.mai ia cate un tic-tac, si spala-te pe dinti cel putin o data pe luna, si in fistecare zi pe pamant.si de ce astepti sa fii tu sarutata? poate asteapta si el sa-i arati cat de mult il iubesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai saruta'l tu!