| sweetangels a întrebat:

Blonda sau Bruneta? Care se apropie mai mult de idealul vostru de frumusete? Evident, sa dispuna si de celelalte calitati.

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Blonda imaginara, se satura astea de prosti la fel cum se satura de chiloti schimbandui zilnic

| sweetangels explică (pentru mgtow):

Cine?

| mgtow a răspuns (pentru sweetangels):

Femeile adica voi, mai ales cand aude de sofer profesionist zice... prostul ideal apoi il las cand ma satur de el. Deaia nu ma complic cu ele nu merita

| sweetangels explică (pentru mgtow):

Ce legatura are cu intrebarea? si apropo, fiecare vorbeste din propria experienta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blondă clar.

| WaterDrop a răspuns:

Blonda cu parul pana la fund, princess style! Nu poate da gres cu asta.

| sweetangels explică (pentru WaterDrop):

happy am intalnit care ziceau ca parul prea lung e demodat tongue

| WaterDrop a răspuns (pentru sweetangels):

Este demodat sau erau doar invidioase, ef them! Parul lung este feminin, mistic si cu mult potential pentru diferite modele, culori si tinute.

| sweetangels explică (pentru WaterDrop):

Da, sunt de aceeasi parere. frumos spus happy

| WaterDrop a răspuns (pentru sweetangels):

Yay! Asta inseamna ca-mi primesc tehnicile despre cum pot face o fata din priviri? big grin Le poti scrie intr-un mesaj privat ca sa nu spamezi aici.

| sweetangels explică (pentru WaterDrop):

Cred ca stii si tu la ce ma refer. Nu ai intalnit pana acum sau macar in filme daca esti atent(nu romanesti, ci straine), sunt barbati carismatici care au ceva in privire si care cuceresc o femeie doar uitandu-se la ea. Pt asta nu trebuie sa fii arogant, ci senzual. Sa o privesti insistent, iar cand isi indreapta privirea catre tine sa-i zambesti. Fa-ti parul cu gel. Lasa-l pana la urechi ca Billy Loomis din Scream(el are privirea aia de care zic si atitudinea). Fii machowinking

| WaterDrop a răspuns (pentru sweetangels):

Ahhh, inteleg. Eu nu`mi fac parul niciodata cu gel, sta sculat natural sad gen Goku din acele desene de proasta calitate.Am incercat sa-i fac de toate, nu vrea si pace.Probabil vrea el sa fie pe post de antena ca sa ma conecteze la univers.

Privire, hum, neuroni oglinda? Manipulare la nivel de subconstient? Pe mine nu vrea nimeni sa ma priveasca in ochi, iar cineva mi-a spus ca, si o citez "Nu te mai uita la mine pentru ca nu ma mai pot stapani!" O fi bine, o fi rau, cine stie.Ii am mereu rosii, ma gandeam sa-i clatesc cu niste clor. Nu am o viata deloc usoara sad

| sweetangels explică (pentru WaterDrop):

You have to practice, no pain, no gain! tongue

| WaterDrop a răspuns (pentru sweetangels):

Teach me how, mistress! :O

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Blondă în clar. Brunetele le vezi pe toate drumurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondina. Brunete vezi peste tot, booring.

| sweetangels explică (pentru anonim_4396):

Da, in Romania asa e happy Daca erai suedez era pe dos laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Nu locuiesc in Romania ca sa ma refer la tara aia.

| sweetangels explică (pentru anonim_4396):

Dar "tara aia" va fi mereu casa ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrie? Italia e casa mea din momentul in care am renuntat la cetatenia romana. Nu vreau sa mai de aface cu nimic legat de tara aia.

| sweetangels explică (pentru anonim_4396):

Ok, fiecare cu experienta lui. Poate pentru tine a fost mai bine asa. Dar nimeni nu poate schimba faptul ca aici ne-am nascut. Si eu as fi vrut sa ma nasc la Hollywood dar, ghinion!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Nu "poate". Absolut 100% clar a fost mai bine. America? Scarbos. Nu m/as muta acolo nici sa ma omoare. Prefer Italia sau UK.

| sweetangels explică (pentru anonim_4396):

Am fost in ambele, asa cum nu ai merge in SUA nu m-as mai intoarce nici eu in it sau uk. nici sa-mi dea banii lui berlusconi laughing gusturi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Dap, depinde de experienta din acea tara.

| Roxin a răspuns:

All black! happy

| bogdan72 a răspuns:

Maaai, nu am un "ideal" de frumusete. Adica pot sa salivez la fel de bine dupa o tipa cu par roz, tatuaje si pantaloni de piele, dupa o blonda eleganta, gratioasa, inalta, focoasa si dupa o bruneta mereu la patru ace, mereu grabita undeva, serioasa in societate si perversa in pat. Ce vreau sa zic e ca fiecare tipa are un "ceva" al ei, care te face s-o visezi noaptea, si care rezulta din combinatiile astea (par, personalitate, haine, comportament etc.)

| sweetangels explică (pentru bogdan72):

Intrebarea e... daca sunteti mereu ispititi de atatea nimfe, care au fiecare acel "je ne sais quoi", mai puteti iubi o singura femeie cand aveti o relatie?

| Adiadictie a răspuns:

Sunt si roscate si alte nuante

| Yon1470 a răspuns:

Imi plac fetele fara par in cap!

| Cannibal a răspuns:

Miaaa khalifa