| Lightdark a întrebat:

BN TPU hey persoanele transgender se pot bucura de plăcere în timpul actului sexual? Pot urina? Fetele care devin bataieti penisul lor va fi în erecție?

Răspuns Câştigător
| RogerRon a răspuns:

De urinat vor putea urina, iar chirurgii renumiti se lauda ca daca se opereaza aceste persoane se vor bucura de placere si de un penis artificial in erectie.
DAR, sunt operatii medicale serioase care trebuie facute, si nimic nu iese atat de bine sau perfect ca sa se compare cu un penis din nastere de la mama natura.
Sunt sanse sa iti pierzi placerea sau capacitatea penisului de a fi erect la o anumita perioada sau imediat dupa aceasta operatie.
Nu ma pricep bine, dar am vazut ca unele fete isi iau chiloti din aceia cu dildo/penis in exterior, si am vazut ca fac sex cu alte fete cu acel dildo atasat la chiloti. Poate asta ar fi o varianta mai putin extrema.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Desigur.
2. Ar muri dacă nu ar putea să urineze!
3. Destul de.

| dullcat a răspuns:

Urineaza ca toti oamenii...Nu cred ca stii ce inseamna din moment ce pui astfel de intrebari.

| Lightdark explică (pentru dullcat):

Nu nu nu adică gen ei se pot duce la baie normal adică un bărbat care inițial a fost fata poate sa se duca la baie normal? Pocand face dragoste se poate rupe operatia gen sa se rupă pur și simplu sau poate face că orice femeie normala adică chiar și cu un penis de 18/20 cm simte placerea sexuala? Sau doar durerea,?

| hitlerflorea1 a răspuns:

Face screenshot