| kllass a întrebat:

Se stie ca barbatii nu pot urina cind sunt in erectie sau mai bine spus in timpul actului sexual.Intrebare:femeile pot urina in timpul actului sexual(daca ar vrea)?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Kllass, pe mine odata ma scapa pipi inainte de actul sexual, dar nu am mers la baie si in timpul actului sexual nu m-am scapat pe mine laughing
Simteam asa o greutate la penetrare, dar nu puteam sa ma scap p mine.
Deci nu cred ca eu as putea urina in timpul actului sexual. Nu stiu altele laughing)

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

He, he, he crerd ca te referi la filmuletele alea (nu stiu cum se numesc) cand femeia urineaza pe respectivul partener sexual. mie personal nu-mi vine sa urinez, probabil cu practica este posibil.

| kllass explică:

Stiu ce e inseamna squirt.Nu asta e intrebarea. Vreau doar sa stiu daca ce am vazut, a fost urina sau ceea ce vreau eu sa cred. E mai complicat de explicat.

| kllass explică:

Nu Lolita, am avut parte de un squirt ca sa zic asa si ma intrebam daca e posibil sa ma fi inselat si sa fi fost un simplu pisuhappy. Nu semana, nu mirosea... a pisu, da de, misterioase sunt femeile.

| costymaximus a răspuns:

In timpul orgasmului da

| onfire93 a răspuns:

rolling on the floor) ce raspuns a putut costy sa dea laughing) ma mai bine editeaza raspunsu si scoate linkul ca mai se uita si isi dau cu parerea la categoria Dragoste si Sex copii fustrati de 12 anilaughing