| anonim_4396 a întrebat:

BOON tot in legatura cu intrebarea anterioara pr meu vroia sa ne vedem azi si pr lui ma sua pe mine ca rea sa nevedem si ma face la telefon pitica si chestii se da la mine. apoi pr meu nu mai vine ca pr lui nu vrea sa-l aduca ca nu are credit pr meu si nu stiu ce.in fie e a doua sau a 3a oara cand zice ca ne intalnim si nu ne-am mai intalnit in fine. ce sa cred?
oare se foloseste de mine? ba chiar ma mintit si in legatura ca varsta in loc de 18 are 21 pentru ca stia ca eu nu is cu baieti prea mari si chestii. acum sunt ft furiasa pe el si sunt de orice in stare sa ma razbun pe ellaughing sunt nebuna uneori de fel dar nu stiu ce sa cred. el vine in club in seara asta ma invitat si pe mine dapoi.pe mine nu ma lasa apropo am 14 si no.sunt in stare sa fiu cu pr lui pentru ce-mi face

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu nu face asta. pentru ca poate mai tarziu sa iti para rau. daca chiar vrei sa il doara asa cum te doar pe tine acum atunci fii indiferenta.
indiferenta doare cel mai tare. poate ar trebui sa luati o pauza, sa vezi daca te mai cauta, daca lupta pentru tine. si tu sa fii indiferenta. daca dupa o vreme (2-3 saptamana nujt cat consideri tu) ai ajuns la concluzia ca el chiar te iubeste pentru ca tia demonstrat asta si tu mai simti ceva pentru el si esti dispusa sa il ierti atunci punete cu el.
atentie! fi foarte atenta pentru ca baietii de varsta lui mai vor si altfel de relatiiwinking. sper ca intelegi la ce ma refer. bafta :*

1 răspuns:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Isi bate joc de tineoh go on lasa`l ca e un ratat