| danyella12 a întrebat:

Cum stiu cand un baiat nu vrea sa vorbeasca cu mine dar ma place si vrea sa-mi faca asta in necaz? ieri mi s-a spus de l verisoara lui ca ea crde ca nu mai stia motiv sa vine ca sa ma vada dar el a zis ca a venit ca un baiat vrea sa am cunoasca si eu cred ca vroia ca pe mine sa ma vada!

1 răspuns:
| bambi12313 a răspuns:

De ce nu incerci tu sa vorbesti cu el daca pana acum cauta el motiv sa vina sa te vada acum cauta si tu motive sa-l vezi pe el insa cel mai bine este sa vorbesti cu el si daca-l si tu-l placi si el te place atunci ce mai asteptati sa fie prea tarziu daca ti la el spune-i ce simti si numai astepta