| DeEa_8789 a întrebat:

Boona TPU. Un baiat la scoala se uita mai mereu la mine cand trec pe langa el.Uare il enervez? El asa zice, dar m-am uitat in ochii lui si nu arata asta.Uare ce simte pentru mine?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În general nimeni nu se uită insistent la persoanele pe care le urăsc. Îţi sugerez să-l întrebi, degeaba ne-am da noi cu presupusul, la el e răspunsul. Baftă!

| AngelaRAmona a răspuns:

Cred ca te ismpatizeaza si foloseste ca si scuza : ura.Ii e rusine sa recunoasca.O persoana care te uraste te evita nu se uita lung la tinewinking.Tu sa incerci sa te joci un pic cu el sa ii faci cu ochiul.Pana nu recunoaste sa nu te lasi. DAca ai mult tupeu in tine sa ii spui "auzi...tu nu cumva ma simpatizezi? ca prea lung te uiti la mine" O sa roseasca laughing)

| LNK a răspuns:

"Uare" ce ar fi daca ai scrie corect?

| JelLy_3370 a răspuns:

Nu cred ca il enervezi.o fi zis asa ca sa nu`ty zic ca te plkace.eu sincer asta cred ca te place, ar trebui sa "te dai la el" uitat`te si tu la el cand il vezi dar nu urat, asa frumos"sexy"laughing)si daca t intrebeaba dc t uiti la el ii zic ca te enerveaza.si gta, sa vezi ce facehee heesucces

| frdthebest a răspuns:

Poate baiatul te place dar nu vrea sa arate asta. daca u il placi, incearca sa vorbesti cu el "face to face"si intreaba-l daca el chiar te enerveaza sau te place...

| Avril25 a răspuns:

Te place love struck