| Butucel a întrebat:

Bun dar cum as putea sa-i spun ca o iubesc?

Niste metode...cum sa abordez situatia?sad

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu te faci de râs!
Trebuie să-ţi iei inima în dinţi! Nu ai nimic de pierdut, chiar dacă o să primeşti un refuz, măcar stii că ai încercat, stii ce te astepta, dacă mai statea-i pe gânduri.
Mai bine acum, mâine poate o sa fie prea târziu!

Curaj!

6 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa te uiti in ochii ei si sa ii spui ce simti pentru ea happy

| RainboyDash a răspuns:

Scrie pe o foaie mare te iubesc si numele ei si arataio prin web, punea si pe ea sa-ti dea webu si uitate la reactia ei happy

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Ii zici pur si simplu

| TuRneR01 a răspuns:

Cu timiditatea nu ajungi nicaieri, treci peste ea si vei reusi. Iti dau o lista cu multe chesti care ai putea sa le faci:
- Ii spui pe mess, facebook, etc (internet)
- Te duci si ii spui in fata (asa ar fi destul de ok)
- Te duci o saruti, daca te place va continua sarutul = esti cu ea, daca nu te place iti da o palma care nu te va durea laughing ( iti zic din experienta eu asa fac). Daca refuza iti ceri scuze si ii spui ca te-a luat valul si ca nu se va m-ai repeta
- Poti pune pe cineva sa-i zica sunt multe variante. Succes (fundita)?

| Butucel explică:

Precizez ca sunt mai timid de felul meu... adica cand incep sa ii zic ce simt mi-e frica sa nu dau in balba si sa ma pierd.m-as face de ras.sad

| h3r a răspuns (pentru Butucel):

Nu te faci de râs!
Trebuie să-ţi iei inima în dinţi! Nu ai nimic de pierdut, chiar dacă o să primeşti un refuz, măcar stii că ai încercat, stii ce te astepta, dacă mai statea-i pe gânduri.
Mai bine acum, mâine poate o sa fie prea târziu!

Curaj!

| BooBearTommo a răspuns:

Te duci si i zici smug