| PitikBhaa a întrebat:

Bun, deci imi place de un baiat, si imi e tare rusine sa ii spun asta, simcera sa fiu, imi e rusine sa le spun si prietenilor, cum sa fac sa isi dea el seama, dar, nu stiu, intr-un fel ca sa nu isi dea seama si ceilalti?

3 răspunsuri:
| LittleKiss a răspuns:

Pai incearca sa te aproprii si tu de el...asta incerc si eu sa fac cu un baiat... incearca sa te aproprii de el iesind impreuna afara sau facand alte diverse lucruri impreuna. La un moment dat isi va da seama happy

| caposul a răspuns:

Buna 1 la mana daca tie iti place de cineva nu conteaza ce zic "ceilalti" 2 incearca sa deschizi un subiect pe tema asta cu el sau incearca sa ii ceri ajutorul la o treba la care sti ca el se pricepe...cel mai bine sa vb cu el cand il prinzi singur P.S. Saikoo are dreptate raspunsul direct e cel mai ok

| Saikoo a răspuns:

Uite eu, fiind baiat cred ca e cel imi bine sa ii spui direct...dar daca nu stai mai mult pe langa el si cred ca-si va da el seama