| AyU a întrebat:

Bun...deci simpatizez un baiat...el ii cu 3 ani mai mare ca mine, petrecaret, "nebunatic", si pot zice ca si eu is cam tot asa.
dupa ce de revelion a venit la noi in "vizita", si fiind beat, s-a dat la mine, am inceput sa vorbim pe net si cand ne intalneam in oras, vorbeam si live. apoi intr-o zi ne-am inteles sa ne intalnim in pub si asa el a ajuns sa ma conduca acasa. ne-am sarutat in acea seara pentru prima data, apoi am continuat sa vorbim si ne-am mai intalnit in pub intamplator si el ma conducea si ma saruta mereu. dupa aceea ne-am intalnit din nou intamplator de 2 ori de valentine's day ( joi's day cum ii spun eu laughing ) dimineata am povestit numa pentru ca mesele ne erau invecinate, dar seara era meci, asa ca i-am spus ca nu trebuie sa ma conduca si m-am aplecat sa il pup. eu vroiam sa il pup pe obraz dar el vroia pe buze, si a iesit un fel de 2 in 1 laughing. dupa o saptamana am vorbit si ne-am intalnit dimineata la o cafea cu mai multi prieteni, cand am plecat spre scoala m-am aplecat si l-am pupat pe obraz iar el nu a mai incercat sa isi intoarca fata. faza e ca chiar daca vorbim, totusi de cele mai multe ori eu deschid discutia chiar daca vorbim deschis si mereu radem. si daca ne vedem in weekend ce sa fac? cum sa ma comport cu el dupa toate astea?

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul asta te vrea in patul lui.

| GirlLăvHell a răspuns:

Comporta-te normal daca te place, te place asa cum esti cu tot cu defecte.happy

| Azre a răspuns:

Normal ca și până acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te ca si o amica, prietena, asteapta sa vezi daca el este hotarat sau nu sa iti ceara prietenia, daca nu o va face, inseamna ca este ne-serios si trebuie sa iti cam ei gandul de la el, sa nu ii mai permiti astfel de gesturi si sa isi vada de treaba lui.

| BSwwatch a răspuns:

Fi tu, e de ajuns, poate iese un(3-1 strog)de asta data!laughing Succes!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Pupa-te acum cand esti cautata. Mai tarziu ai sa vrei si...n-o sa ai cu cine.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Te comporti normal si inca ceva, incearca sa ii atragi atentia oarecum. Fii mai feminina happy

| Șhoghetăn a răspuns:

Asa sunt si eu in aceeasi situatie numai ca eu am 19 si el 18 tongue face vara asta 19 si el laughing dar il las sa ma pupe pe buze blushing recunosc ca imi place chiar daca nu recunosc asta in fata lui laughing vorbesc cu el orice nu ne ascundem laughing 2 nebuni ...Eu zic lasa'l fato sa te pupe pe buze stiu ca iti place laughing si ai mare grija sa nu isi faca alta prietena ca vei suferi multwinking

| ByBoysMb a răspuns:

Normal,dar lasa-l sa te pupe pe gura...
O sa ai un sentiment foarte ciudat,,,...
Fundita