| OchisoriAlbastrii a întrebat:

De 2 zile vorbesc cu o fata,prin mesaje in prima zi,i-am spus ca o sa ii fiu alaturi mereu(pentru ca mama ei a murit),ca o sa o protejez eu,iar ea zicea ca sunt un dulce,dadea mesaje cu :* si big hug,iar acum numai cu :* si big hug vorbim aproape la fiecare mesaj. Astazi am iesit cu ea afara,vorbeam diverse subiecte sa radem,ea s-a pus aproape de mine pe banca,m-a pupat pe obraz,la inceput cand ne-am intalnit afara ne-am imbratisat ea m-a pupat pe obraz si eu,cand am dus-o acasa,ne-am imbratisat la plecare si mi-a zis ca sunt un dulce, m-a pupat pe obraz si ne-am imbratisat lung 2 minute.Cand am intrat in casa mi-a trimis mesaj ca s-a simtit foarte bine cu mine si daca iesim si maine afara. Parerea mea este ca ma place, am dreptate? Vreau raspunsuri bune va rog frumos dau funda big grin

5 răspunsuri:
| OchisoriAlbastrii explică:

P.S : eu vreau sa ii fiu aproape pentru ca si mie mi-a murit unul din parinti si stiu cum este si de aia. vreau sa o ajut sa treaca peste aceasta suparare! Tin la ea, o protejez mereu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai dreptate. Acum depinde de cat timp o cunosti, cum se comporta de obicei, care este reputatia sa in societate, cum o vede lume. Nu ar strica sa mai ceri altor cunostinte de ale tale pareri in legatura cu ea daca nu o cunosti suficient de bine. Mult succes iti doresc si sa fiti fericiti.

| Tomanecre a răspuns:

Asa-i ca e usor sa promiti lucru frumoase si nobile...dar mai mari decat palaria pe care esti in stare sa o porti?
Ea saraca, vede ca esti sincer, motiv pentru care a apreciat asta si te-a pupat, deci esti un fraier care vorbeste sincer, promite mult dar nu stie ce vorbeste!
Adica esti un fariseu Mare in gura dar mic in fapte!

| OchisoriAlbastrii explică (pentru Tomanecre):

Am promis, eu ma tin de cuvant!winking Chiar tin la ea omule happy

| Tomanecre a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Ai rabdare ca drumul catre Iad este pavat cu cele mai bune intentii!
Viata este ceva foarte complex si tu esti muuuult prea crudutz inca ca iti asumi o palarie atat de mare.
Asa ca fi mai rational in promisiuni si incerca sa inlocuiesti vorbele mari cu fapte mari!
Dar fac pariu ca nu esti in stare de fapte mari, chiar daca ai dorinta sincera sa le faci, si chiar ai intentii nobile fata de acea fata!
In viata nu depinde totul numai de tine, mai e si societatea care de obicei iti ofera "Patul lui Procust" adica un pat in care te culci si te treyesti cu picioarele taiate, in sensul de scurtate!