| DailySmoker123 a întrebat:

Bun, deci trebuie sa invit o fata in oras pentru prima intalnire, any ideas cum sa o fac mai subtil, mai elegant?

5 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Bah ghivol. niciodata. dar niciodata nu spui ce simti unei fete. bah, asculta aici. sau fa asta si invata singur. asta legat de primul raspuns.

apoi. zi si tu ca mergi undeva. la un eveniment comun. cu colegi, apoi asigura-te ca intarzii si su-o in ce loc vrei. dar moentan nu o poti lua acasa big grin succes, ghivol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sincer asa:
,, Cred ca ar fi corect din partea mea sa-ti impartasesc sentimentele mele sincere.Ai dori, daca te rog frumos, sa vii cu mine in oras?''.

| Chriistos a răspuns:

Spune-i ca se da paine gratis in locul unde vrei sa o duci.

| dianadoolce a răspuns:

Pai... nu ii da sms sau ceva de genul asta. Este mai bine sa ii spui in fata. Relaxeaza-te si spune ceva de genul: ~Ma gandeam sa ne vedem in/la_. Te iau pe la_ / Ne vedem pe la_~ NU are cum sa te refuze! FUNDA? happy

| MoarteadeCatifea a răspuns:

Pai mai intai iti ei inima in dinti si te duci normal si zici,, vrei sa vii cu mine in oras?''daca ea zice ca da atunci spui,, bine ne vedem acolo''tu ca baiat trebuie sai cumperi un cadou nici prea scump sa zica ca este foarte bogat nici prea ieftin sa zica ca esti foarte sarac. Dupa la haine iti ei o camasa alba sau albastra usor sifonata cu niste blugi care te lasa sa respiri.Si dupa ce ajungi la intalnire o intrebi,, vrei sa ne plimbam pe aici?''si cat timp va plimbati ii spui niste intrebar ca de exemplu care este trupa ei preferata care este muzica ei preferata etc.si dupa cand nu mai ai intrebari zici,, imi place de tine.Tie iti place de mine?''.si dupa continui tu.Bafta happy