| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata. Ce trebuie sa fac la prima intalnire? Ma gandeam s-o invit in oras, dar unde? La un suc? La o prajitura? La un film? Nu mi se pare ok s-o invit la biliard. E bine s-o invit la o gradina botanica, gradina zoo sau muzeu? Pentru cei care sunt din Constanta, spuneti si mie daca vreau s-o invit la un suc sau la o prajitura, unde e un local mai retras? Multumesc!

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa o duci la un suc/shake/ciocolata calda, intr-un local dragut pentru prima intalnire. Acolo o sa puteti discuta linistiti. Apoi a doua intalnire in parc, la o plimbare in oras. gradina zoo pentru prima intalnire e cam... exagerat si muzeul la fel(e doar parerea mea nu te supara)

| AnAiLuI a răspuns:

Buna! eu cred ca nu trebuie sa o duci la zoo sau la un muzeu, este mai bine daca o inviti la un suc sau la un biliardwinkingfa cum vrei, cum iti este tie mai binewinking
Succes:X

| pantofipantofi a răspuns:

Mergeti la un suc in pheonix 2 asa veti vorbi si va veti cunoaste mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| diva1223 a răspuns:

O cafenea zic ca e cea mai potrivita pentru prima intalnire. iar pentru a doua intalnire ii poti propune sa esti la club! Mmm. ce zici?:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La suc, prajitura, costa bani laughing. Mai bine du-o in parc, si vorbiti acolo.

| troy a răspuns:

Duo la un fil si dupa aia sarut-o daca vrei... ok? Cuplacere

| _pink a răspuns:

O poti invita la o plimbare si un suc, e clasic. Si apoi in functie de cum decurge intalnirea, vedeti unde veti merge data viitoare, poate chiar isi doreste biliard si nu a avut ocazia sau chiar vrea sa revada gradina botanica.

| chertes a răspuns:

Nu