| ZqTer a întrebat:

Bun scenariul e urmatorul:

Iarna afara baiat si fata isi petrec timpu impreuna.
Baiatul ia putina zapada si o atinge pe fata(putin)
Fata ii da peste mana baiatului acesta fiind cu zapada in mana (deci i-a dat cu zapada in fata)aceasta fuge dupa aia
Baiatul vine dupa ea cu un bulgare o prinde si ii da un bulgare pe picior (nu tare)fata se plange ca o doare si ca i se va "anvineti" si da sa plece in casa...

cine a gresit mai mult si de ce?

7 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Zapada.
Ca era rece si tare.

| doc69 a răspuns:

Baiatul pe o fata nu o ranesti nici cu o floare mureai ca ti-a dat in fata cu zapadas? o luai si o sarutai sigur nu plangea

| gabytz18 a răspuns:

S-a inventat PC-ul jucati-va ceva in retea sa nu raciti afara laughing)rolling on the floor)

| Roo a răspuns:

Tu! puntru ca ai scris "anvineti" in loc de "invineti" happy

| Roo a răspuns:

*pentru*

Răspuns utilizator avertizat
| ZqTer explică:

Ce raspunsuri deochiate...ratati.