| imgirl a întrebat:

a folosit cineva InStyler - Placa de par rotativa profesionala? Eu am parul cret si cu foarte mult volum si este de lungime medie. vreau sa achizitionez si eu una dar nu am auzit pana acum parerea cuiva care a folosit-o.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Uite am pus si eu intrebarea asta:
http://www.tpu.ro/......ta-ceva_2/
Am renuntat pana la urma si n`am mai cumparat`o.

| Iulybestangel a răspuns:

Dap eu am cumparato deja, este ft buna (eu amparul drept si de cateva ori am incercat sa-l fac cret chiar afunctionat este foarte bun si nu arde parul, dar il locul tau as folosi i ceara de par)