| AnDrUsSkA a întrebat:

A inceput sa imi placa de un baiat mai mare decat mine cu 2 ani. El este foarte dragut. Ma face sa rad, ma suna, imi trimite mesaje, vine sa ma i-a ca sa iesim pe afara...ETC. Ii cunosc familia si el pe a mea. Ma cunoaste de cand m-am nascut ( dupa a doua zi). Ma tine in brate si eu pe el ( fiindca nu vreau sa ma tina el pe mine), ma ia de mana si ma pupa pe obraz. Este foarte gelos cand vin uni baieti si ma saluta sau se aseaza langa mine.
Asta inseamna ca ma place?
Ce trebuie sa fac eu?
fundita+Vot ltoate raspunsurile:X

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da te place. daca si tuh il placi date l elhappy ia-l si tuh de mana zambestei si tuhhappy si o sa te intrebe in curand daca vrei sa fi cu elhappy

| Addiction a răspuns:

Salut. Da draga mea sigur ca te place. Daca il placi si pai arata-i asta si poate ve-ti avea o relatie fericita in viitor. Succese:*

| TommyMiller a răspuns:

Cu siguranta! daca si tu il placi este semnul ca ia nastere o relatie de iubire, lasati-va purtati de sentimente si... iubiti-va

| sweet_1875 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si spune-i cat de mult inseamna pentru tine

| Dizzyz a răspuns:

Parasestel! Te va insela! Succes!:]La a parasi.laughing)

| pisiqtza16 a răspuns:

Este un singur mod de a aflahee hee... daca nu face el nici un pas inseamna ca te considera o buna prietena.dar u il placi? conteaza si acest lucruwinking. bafta

| Elenita_8406 a răspuns:

Da cred ca da si eu am patit asa eu 15 el 17...clar te place si daca tu simti ca esti pregatita poti incepe o relatie ca el Succes

| andrei2199 a răspuns:

Normal! SA ii zici pe fata daca te place sau de place doar ca un prieten.