| kidulinha a întrebat:

A vazut cineva "the lake house" (Casa de langa lac)? Deci eu n-am inteles, m-am pierdut laughing) Deci la inceputul filmului il arata pe el cand moare, ca il calca masina si el moare la ea(ea fiind doctorita) in brate. Apoi la sfarsit, el se opreste, nu trece strada si astfel nu mai este lovit de masina deci nu mai moare. Desi el era cu 2 ani in urma, au reusit sa se vada. Cum? laughing) Daca imi puteti explica... V-as multumilaughing. Pupici.

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Am vrut să explic, dar iar m-am încurcat crying

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ea putea sa schimbe lucrurile (Sandra Bullock)!

Keanu suferea acele schimbari!

| kidulinha explică:

Da, dar peste 2 ani eu voi fi in 2012rolling on the floor) si el in 2010...

| lilstar a răspuns:

Suna binebig grin o sa descarc si eu filmul:d

| sellyyy a răspuns:

Mai uitate o data la el... e duminica la 20:30 pe acasa tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste`te ca tu esti in anul 2010 si stai pe o banca si ii spui unei persoane ca va intalniti pe banca aia in anul 2010
el este in anul 2008, deci cu 2 ani mai devreme
timp de 2 ani el face ce face el, treaba lui
si dupa 2 ani, adica in 2010 vine pe banca si tu esti deja acolo pentru ca tu esti in 2010
tongue