| kidulinha a întrebat:

A vazut cineva "the lake house" (Casa de langa lac)? Deci eu n-am inteles, m-am pierdut laughing) Deci la inceputul filmului il arata pe el cand moare, ca il calca masina si el moare la ea(ea fiind doctorita) in brate. Apoi la sfarsit, el se opreste, nu trece strada si astfel nu mai este lovit de masina deci nu mai moare. Desi el era cu 2 ani in urma, au reusit sa se vada. Cum? laughing)Pupici.
Fundita >:

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da l-am vazut acum ceva timp. E un film exceptional si probabil nu ai fost prea atenta ca sa intelegi. E ca si cum s-ar fi oprit timpul in loc, asta era ideea.

| Tractor a răspuns:

Mai urmareste odata filmul si cu siguranta iti vei da seama intr-un final :p