| Alice_2720 a întrebat:

aceasta intrebare este pentru fanii anime-urilor, nu stiti daca se vor mai continua animeurile astea:Shugo Chara, Tokyo Mew Mew, Vampire knight si Kaichou Wa Maid Sama stiu ca la shugo chara sunt trei sezoane simplu, doki si party cu 25 de ep, la tokyo mew mew doar un sezon atat stiu, la vampire knight sunt doua:simplu si guilty si kaichou wa maid sama un sezon imi plac foarte mult si as vrea sa stiu daca se vor continua, plsz spuneti-mi (scuze pentru categorie)

6 răspunsuri:
| EyesSad17 a răspuns:

Daca vrei sa afli intra pe animaxtv incearca sa afli apropo si mie imi place new new power mai ales de REnne

| Larisalivita a răspuns (pentru EyesSad17):

Unde pot vedea toate ep shugo chara in romana?

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Sa stiu ca eu am aflat ca se va continua vampire knight si se va numi parca asa : Vampire Knight Eternity (seazon 3) momentan este doar manga dar va fi facut si anime.

| Elsiane a răspuns:

Kaichou Wa Maid-Sama nu se știe dacă va apărea și sezonul 2 dar manga are 73 capitole așa că... sigur mai sunt episoade. Sper să apară.

| KinokoஐKee a răspuns:

Pana acum nu a aparut niciuna episod mai departe din ceea ce ai spus tu.Tu ai pus intrebarea in 2011 si imediat ajungem in 2013 asa ca slabe sperante sa mai apara ceva.Si eu as vrea tare mult sa se continue.Toate caele anime-uri mi-au placut extrem de mult si tare as vrea sa mai existe, dar deocamdata citesc doar manga.Altfel nu se poate.Una e sa citesti manga si cu totul altceva sa vezi anime-urile!

| Larisalivita a răspuns:

Unde ai vaazut shugo chara ca eu am ajuns la ep 11 si nu ma lasa sa il vad!