| Zaharars a întrebat:

Acum 2 luni am luat anticonceptionale pentru ca am avut un chist pe ovar(am fost la ginecolog si tot). Dupa ce acel chist a disparut a zis sa le iau pana la sfarsit si asta e tot.Intrebarea mea e urmatoarea, e normal sa simt uneori intepaturi in zona ovarului pe care am avut acel chist? de la anticonceptionale cat timp imi va veni menstruatia mai repede/tarziu?

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Daca ai dureri, si doctorul nu ti.a spus ca e posibil sa ai, poti vorbi cu el. Nu lasa sa se agraveze in caz ca e ceva grav