| Pupik12345 a întrebat:

Buna.
Acum 2 luni, eu și iubitul meu ne masturbam și la un moment dat când îmi făcea el eu mi-am băgat degetele și nu stiu sigur dacă aveam lichid preejaculator sau nu. Și vreau sa menționez ca mi-a venit menstruația după 3 zile după ce am făcut-o. Și când ar fi trebuit sa fiu la ovulatie mi-a curs un sânge maroniu.
In Februarie mi-a venit iar menstruația. Și nu am făcut niciodată sex.Dar totuși vreau sa stiu dacă sunt șanse de o sarcina

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai tu, dar evident ca nu tot ce bagi in gura se mananca, iar cu degetele nu a rams nimeni gravida, niciodata.

Eu spun sa puneti mana pe carte si sa invatati, ca la anisorii astia inca vine barza si aduce copilul pe horn, daca voi credeti ca se poate ramane gravida cu degetul sau mana.

| GeorgeCazan a răspuns:

Deci facepalm. Nu serios asa a ajuns generația asta de tineri? Biologie 0? Va jucați și apoi aveți mustrări de conștiință? Eu sunt de acord cu conceptul ca din greșeli înveți, dar nu și când e vorba de sex. Se poate lăsa cu o sarcină, cu vreo boala venerica, poate chiar amândouă. Mai departe nici nu mă gândesc la celelalte repercusiuni.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Păi nu

| Pupik12345 explică:

Și am mai făcut și 3 teste de sarcina toate negative