| Monicaaa123 a întrebat:

Buna acum 2 sap am facut o intrerupere de sarcina, am avut sangerari 1 2 zile dupa o sap a inceput sa imi curga un lichid galbui/maroniu si cateva picaturi de sange iar acum au inceput sa ma doara si sanii sa mi se intareasca, dureri de mijloc dureri de voma, mentionez ca relatii sexuale nu am. avut.
Va rog sa ma ajutatii!

3 răspunsuri:
| Maria3802 a răspuns:

Probabil s-a produs o infectie si ai nevoie de tratament pentru a te curata de impuritati! Mergi la ginecolog. Multa sanatate happy

| HaiSalutAmNevoieDeAjutor a răspuns:

Meriti ce ti se intampla ai luat viata unui copil!

| Andrei101010 a răspuns (pentru HaiSalutAmNevoieDeAjutor):

Hai mars de aici! Fata nu are nevoie de ocara ta! Ce?! I-ai fi crescut tu copilul? Poate avea probleme, nu se dezvolta cum trebuie sau avea vreo malformatie.Asa ca nu mai judeca asa usor? Sfantule!