| oanavet a întrebat:

Bună ziua! Am o dilemă si o problemă în același timp: pe 8 și 9 iulie am avut contacte sexuale neprotejate, fix in perioada de ovulatie. După 9 zile am observat câteva picături roz de sânge, ce păreau a fi sangerare de nidatie,stări de voma, greață si sani măriți. Azi noapte s-a declanșat o sangerare ce seamănă cu menstruatia, plus o stare de rau, de leșin, stări de voma, greață, iar sânii au rămas la fel de măriți, chiar s-au simțit puțin, plus dureri lombare continue. Întrebarea mea este dacă poate fi sarcina sau nu. Test de sarcină nu am făcut din cauza sangerarii care m-a indus in eroare.
Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oanavet explică:

Am uitat sa mentionez ca sangerarea ce seamănă cu menstruatia a venit cu 5 zile mai devreme decât trebuia să vină normal