| AdelaOT a întrebat:

Bună! Acum 2 saptamani am fost la prietenul meu acasa. Adica am iesit prin oras si dupa am mers la el. Ne vedem destul de rar pentru ca intre noi sunt 150km dar noi nu prea vrem o relatie asa si am ramas la stadiul de prieteni cu beneficii putem spune. Ne comportam ca un cuplu cand ne vedem. In seara aia intre noi s-au intamplat niste chestii pe care as dori sa le spun. Era ora 2 si eu m-am dus sa fac dus si el nu a vrut sa faca la ora aia. M-am întors, mi-a zis sa închid usa si sa sting becul. M-am urcat in pat si m-a luat in brate, a inceput sa ma sarute pe frunte, sa ma mângâie pe picior, dupa am inceput sa ne sarutam, ne-am lins cam 10 minute in timp ce el a inceput sa ma atinga in anumite zone si eu tot ii dădeam mana adica na, dar imi plăcea. Eu sunt virgina si imi era rusine. Pana la urma el mi-a luat mana si mi-a pus-o la el pe pantaloni la *ă si am incercat sa fac eu acolo ce am încercat dupa mi-a luat iar mana si mi-a bagat-o la el in pataloni. Am incercat sa-i fac laba si l-am vazut cum a inceput sa tremureeee si a închis ochii. Imi placea cand il vedeam, ma excita si pe mine. Imi punea mana pe fund si ma strângea, vai ce mult imi placea. El si-a dat drumul. A udat tot patul si pe mine. Dupa a doua oara m-am urcat pe el si ma frecam si mi-a zis ca: daca tot ma atâți atat du-te si închide usa. Dupa a inceput sa ma sarute gat! Vaiiii! Muream! Imi placea la culme, ma excita foarte tare! Am inceput sa-l sarut si eu dupa iar am inceput sa-i fac laba. Era intuneric in camera si de data asta i-am facut oral. A fost plăcerea mea sa-i fac si mi-a placut. El in timpul ăsta ma atingea pe chilotel si apăsa, usor se juca, a încercat sa-mi dea chilotul intr-o parte sa ma atinga si i-am zis nu si a zis: stai liniștita ca nu-ti fac nimic!, nu bag degetul sau ceva doar lasa-ma sa ating, ti-e frica? Si eu am dat din cap ca da.
Dupa m-a întrebat daca vreau sa facem 69 si i-am zis ca nu. Dupa si-a dat drumul si m-a anunțat ca i-am zis nu in gură, dupa la sfarsit cand m-au sunat ai mei ca plecat a zis: suntem doi libidinosi.
Menționez ca ne cunoaștem de 3 luni si din prima cand ne-am vazut am simțit o atracție fata de el si el de mine, in ziua aia am cumpărat motorul de la el cand ne-am vazut prima data.
Si tot ce v-am povestit a fost a doua oara cand ne-am vazut si cred ca urmatoarea data o fac pentru ca simt ca vreau sa o fac cu el.
Am 16 ani ca sa știți.
Voi ce parere aveti? Ca la cat am scris aiciiiii oho

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Adela! Mai voi numai aveti copilarie deloc? Va arde de sex la varsta voastra adica tu ai 16 ani esti minora, dar el ce varsta are? Si de ce i ai permis sa te atingă sa i faci l@ba, este ca un film xxx ce povestesti tu aici, i ai spus mamei tale prin ce ai trecut? Sa stii ca daca el este mai mare decat tine si părintii tai îi fac plîngere la politie pentru viol va sta după gratii, el trebuia sa stie ca la varsta ta nu are ce cauta cu tine in pat.

| sweetys a răspuns:

1. Fwb inseamna o persoana cu care ti-o tragi ocazional fara a fi într-o relatie cu ea. Daca voi sunteți amici sau iubiti si nici tu nu stii dar nu ai intretinut relatii sexuale cu el, asta nu va face prieteni cu beneficii.
2. Daca tot vrei sa o faci cu el, incearca sa iti setezi limite. Documentează-te, Nu inseamna Nu, iar dupa acel NU tot ce iti va face el, se numeste viol.
3. Chiar ai 16 ani, ca zici ca ne-a spus un copil de 10 ani ce a vazut într-un internet cafe?

| Violleta2022 a răspuns:

Va virginitatea si inocenta ta au zburat demult, ca tot ce ai facut acolo este pornografie la greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu de înțeles ce ai scris.

| AdStefan a răspuns:

Buna! Inainte de a putea sa imi dau cu parerea, as dori sa iti adresez o intrebare, din puntul meu de vedere, critica situtiei in care te aflii. Cati ani are prietenul tau?