| Emm0620 a întrebat:

O sa va povestesc ceva pe scurt. Îmi e lene sa scriu, nu de alta. Deci, am 16 ani și am vorbit cu un tip din noiembrie sa ne vedem dar de multe ori nu am putut eu. Nu vorbeam mereu cu el, ma cauta doar când avea timp și voia sa ne vedem. Ma rog, ne am văzut pentru prima oara săptămâna trecută. Primul lucru pe care mi l a spus când m-am urcat în mașină a fost "ești mult mai ok în realitate decat în poze". Întâlnirea a fost foarte reușită, am ras, am glumit și am discutat despre multe lucruri. Chiar ne înțelegeam. Ma mai lua în brațe și habar n aveți cât de tare ma bucuram când facea asta, am crezut ca e atras de mine. La sfârșit, ne am sărutat, țin sa va spun ca nu se saturase și de 5 ori am încercat sa ies din mașină și ma trăgea de mana de fiecare data sa ma sarute iar laughing Ah, sa va mai spun ca știe ca sunt cuminte siii are 20 de ani. e la facultate+munca. Este un bărbat foarte serios și finuț. Ma rog, vreau sa știu de ce nu m-a mai cautat din seara aia, nu mi-a mai dat absolut nimic! Asta m-a supărat foarte tare, chiar nu înțeleg de ce a făcut asta. Care ar putea sa fie motivul?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate a vrut sex si tu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si-a gasit alta...sau am mai intalnit asta la o prietena:au pus un pariu ca va reusi sa iese cu ea.Nu stiu lumea s-a schimbat! In ziua de azi nici fetele si nici baietii nu mai sunt de incredere, bine exista si exceptii. Avem aceeasi varsta si eu iti spun sa mai astepti cu baietiiwinking