| Ionela00av a întrebat:

Buna!

Acum 3 luni am avut un contact sexual neprotejat si am luat pilula la timp, menstruatia mi-a venit in fiecare luna normal ( 6 zile) mai putin luna asta mi-a venit doar ca intr-o cantitate mai mica ca de obicei si m-a tinut tot 6 zile si am burta putin cam tare, există șanse sa fiu însărcinată?

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Hmm, nu cred, având în vedere că ai luat acea pastila de a 2-a la timp e ok, și mâna totuși au trecut 3 luni, ar fi trebuit să apară un pic de burtica și grețuri, vărsături.

| Cariba1929202 a răspuns:

Nu stiu asta omule, cati ani ai? Si de ce nu temai protejat acum iti asumi riscul.Da e posibil fa un test de sarcina