| Trivium a întrebat:

Buna,acum 3 zile mi-am facut o iubita la scoala pana aici totul e bine ne-am sarutat si toate chestiile de genu astahappy dar unii colegi (mai prosti) sunt foarte gelosi ca am agatat una din cele mai vanate fete din scoala si din cauza lor la scoala nu prea pot sa stau de vorba cu ea sau sa stau in banca cu ea, cea ce e foarte nasol.Iar azi ea fiind prietena foarte buna cu o fata au chiulit de la ora de religie si mi-au zis daca vreau sa merg cu ele, am zis da si cand sa plec mi-au spus colegii(fiind foarte gelosi) ca daca plec ma parasc la directoare...Asa ca nu am mai plecat dupa ce am iesit de la ore le-am sunat si mi-au zis ca sunt intr-un loc cand am ajuns in locul respectiv nu mai erau acolo iar le-am sunat si mi-au zis ca is in alt loc, m-am dus si acolo am gasit numai pe prietena ei iar ea mi-a zis ca prietena mea a plecat.De atunci nu mai imi raspunde la telefon la mesaje.Ce sa fac ca is disperat o plac asa de mult...si nu stiu ce sa fac.Imi puteti spune cam de ce nu imi raspunde si daca e suparata cu as putea sa o impac? Funda! Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alyna1992 a răspuns:

Sigur a vrut sa-ti raspunda cu aceeasi moneda, cum tu nu ai fost prezent la intalnire asa a lipsit si ea! Totusi nu incerca sa te implici prea mult si sa-i arati ca esti,, disperat``. Daca te place te va cauta ea! Baftakiss

7 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Daca continui sa fi disperat, vei parea in fata ei asemenea unui mascarici, incearca sa fi mai relaxat, sa te caute ea pe tine, nu tu pe ea.

Răspuns utilizator avertizat
| OodanteoO a răspuns:

Ba u esti BARBAT sau RAHAT. Una din doua.stii proverbul,, balta e plina de pesti,,.Dai dracu pe colegii tai, plateste cu aceiasi moneda si nu mai fi disperat. Trimitei un mesaj si zii asa:,, Daca ma iubesti, vino maine...(unde stii u ca ii place).'' Intelegi?>

| Trivium explică:

Misto raspunslaughing)

| Quicky25 a răspuns:

Te ia de prostlaughing las-o si gaseste-ti altawinking

| RafaleVerbale a răspuns:

Felicitari! Esti fericitul castigator al titlului de ''gasca incoronata,,.

| StrayCat a răspuns:

Nu mai fii disperat. Pur si simplu fii TU! Nu cred ca disperarea te caracterizeaza