| Ade_5758 a întrebat:

Acum 4 zile am facut sex neprotejat cu prietenul meu(dar sunt sigura ca nu a ejaculat) si seara ma dureau ovarele...sar putea sa ma doare si pentru ca am stat pe ciment voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Poate esti racita. Cu schimbarile astea de vreme plus daca ai mai stat si pe ciment, se poate sa fie doar o raceala simpla happy.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oricum, nu te dor de la o posibila sarcina, fiindca ar fi prea devreme. Asta nu inseamna ca n-ai putea fi insarcinata.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna, nu-ti face grije este doar o raceala

| ExPerTWiNsToN a răspuns:

Ovarele te dor doar atunci cind esti Racita 100%

| ExPerTWiNsToN a răspuns:

Te dor de aceia ca aistat pe cimentul Rece