| iubita03 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat dar prietenul meu nu stia dat drumul in mine (am prins curaj si l-am intrebat) pur si simplu cand m-am ridicat a inceput sa imi curga un lichid dar era o cantitate destul de mare ...era incolor si ceva de gen lipicios in acea luna menstruatia mi-a venit la timp si a fost ca de obicei in schimb luna asta am tinut si dieta dukan si am slabit 6 kg intr-un timp destul de scurt dar si menstruatia mi-a intarziat cu 3 zile mi sa mai intamplat sa imi intarzie sau sa imi vina mai repede adineauri ma dureau ovarele si intr-o luna nu am avut dureri de cap greturi sau alte semne ca as putea fi gravida... Voi ce credeti de ce imi intarzie menstruatia? si ce as putea face sa imi vina?

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Nu am inteles nimic. Adica acum doua luni ai avut contact neprotejat, timp in care ti-a venit menstruatia de doua ori, sau cum? Scaderea in greutate este cel mai comun motiv pentru intarzierea menstruatiei, daca menstruatia a fost aceeasi cantitate, culoare si flux normal, atunci nu esti insarcinata. Oricum, multi de aici habar nu au pe ce lume traiesc, iti dau sanse chiar foarte mari ca esti insarcinata, eu zic ca nu este vorba de asa ceva. Pana mea, poate ei stiu mai bine happy

| iubita03 explică (pentru Violente):

Nu.mi-a venit prima data normal..si acum nu imi vine.dar nu am nici o chestie care sa imi arate cas gravida..nici sani nu ma dor ..plus ca mi-au aparut cosuri si ma doare burta. exact ca inaintea menstruatiei..insa sunt si foarte stresata..doua nopti nu am dormit si nu am pofta de mancare mai deloc. poate fi un motiv si asta?

| Violente a răspuns (pentru iubita03):

Îți va veni, 100% happy

| iubita03 explică (pentru Violente):

Sper!

| iubita03 explică (pentru Violente):

Aveai dreptate mi-a veenit

15 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cred ca ala era lichid seminal

| iubita03 explică (pentru wolder):

Si ce e cu acest lichid seminal? e de rau?

| wolder a răspuns (pentru iubita03):

Sperma happy

| Danysan a răspuns (pentru iubita03):

Foarte rau...

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Este posibil sa fii insarcinata. Cel mai bine este sa te duci la un doctor ginecolog.

| Danysan a răspuns:

Mergi la Ginecolog cat mai repede ca ai sanse sa Fi...

| BlakeLively a răspuns:

Te duci la un ginecolog pentru un consult, iti va da niste pastile.
Sanatate!

| hhhapciuuu a răspuns:

O doamne in ce lume traim! crying((( ( nu ma lua in seama )

| Danysan a răspuns (pentru hhhapciuuu):

Te cunosc laughing))

| hhhapciuuu a răspuns (pentru Danysan):

Da? cine esti?

| LuminitaS a răspuns:

Sunt foarte rare cazurile in care menstruatia iti vine peste sarcina. Mergi la un ginecolog pentru a te convinge sigur. La fel iti poti face vreo 2 teste de sarcina. Bafta!