| Agapimu a întrebat:

acum cateva luni am fost cu un baiat, iar eu m-am despartit de el.Si din cate am obervat el de fiecare data incarca sa ma faga geloasa, dar nu stiu din ce motiv, iar de acum cateva zile am vb cu el, si i-am spus ca inca imi mai imi place de el. Cum pot sa-l atrag din nou la mine? As vrea ca iar sa fim impreuna, dar nu stiu ce sa fac. Va rog... Ajutati-ma. Cel mai bun primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Buna, nu e frumos din partea lui sa te faca geloasa... fara suparare daca inca m-ai tinea la tine nu te facea geloasa, apoi acum depinde si de relatia care ati avut-o, eu iti spun sa iti vezi de treaba ca m-ai sunt si alti baietii, bafta!

3 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Fii un pic mai indiferenta cu el, pentru ca asa il vei ambitiona si mai tare
Dar in acelasi timp da`i si semne ca si u ai vrea

| Addddda a răspuns:

Hei :* pai, el nu ti-a spus ca`i place de tine. sau stiu eu un semn acolo ca mai ii ceva si cu el. Daca tot o sa te faca geloasa, vb si tu cu ali baieti. sau nu stiu prefa`te ca nu`ti pasa si ca nu-l bagi in seama. Ca alceva nu prea poti. Si ca sa fiti iar impreuna, vorbeste cu el, poate vrea sa va impacati sa fiti iar kiss succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sanse mai ai ca sa-l faci sa te iubeasca din nou cum te-a iubit, daca te-a iubit... Incerca sa te fac geloasa pentru ca probabil mai tinea la tine. dar nu uita ca u te-ai despartit de el si daca te intorci la el,"te are intr-un fel la mana"pentru ca si-a dat seama ca u nu ai gasit altul mai bun decat el...