| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Deci am inceput sa il iubesc din nou! Si nu stiu cum sa il uit! Acum cateva zile ne.am despartit ..deoarece nu am putut sa stau cu el si el se plimba dupa mine iar eu nu il bagam in seama, zice el.Si n.am mai vorbit cu el de luni seara! Iar sora sa mi-a spus ca el inca ma iubeste pe mine si o place pe o pr de-a mea. [iar de cate ori sunt eu in preajma sau nu sunt se da la ea, o ia in brate etc. ], dar... nu mai vrea sa fim impreuna... Si am observat ca el numai vorbeste DELOC cu mine. Si l.am intrebat pe varul lui cu care sunt pr ft. buna sa vorbeasca cu el si sa ii spuna ca imi pare rau. Si la care el imi da mesaj cu : Sa nu ma mai cauti! iar eu i.am trimis : Okey! Nu te mai caut ..NICIODATA! Si iti sterg si numerele de telefon, da? Si mi.a dat mesaj inapoi cu :da! Si chiar nu stiu ce sa mai inteleg sau ce sa ma fac! Il iubesc! Chiar mult! Si nu as vrea sa il uit! Dar se pare ca alta alternativa nu am! Ce ma sfatuti?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca te mai iubeste si face ce face numai sa te faca geloasa si sa te simti prost, fa pe indiferenta si sa vezi ca el va fi cel care va face pasul spre o posibila i mpacare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă lucrurile aşa.Nu poţi să te lupţi de una singură. Dacă el nu mai doreşte ca relaţia voastră să continue, prinde atitudine şi nu-ţi pierde 'demnitatea'.
Nu te mai gândi 'wooooow..nu pot să-l uit, nu vreau.îl iubesc prea mult'; lucrurile se vor rezolva, treptat.Fii mai atentă cu tine, răsfaţă-te şi fii sigură că într-o zi vei cunoaşte un nou tip pe care-l vei simpatiza!

Succes şi curaj.O seară plăcută!

| DoKyRo a răspuns:

Pff. pai in aceasta situatie. trebuie sa lasi timpul sa treacawinking si o data cu asta si iubirea fata de el!

| Angelswprr a răspuns:

Este vina ta pentru ca nu il bagai in seama si el a inteles ca iubeai pe altcineva sau ca nu te mai intereseaza
de elwinking

| Gεσяgιαηαα explică (pentru Angelswprr):

Pai i.am explicat de ce. Si nu a vrut sa inteleaga. Mi.am cerut mii si mii de scuze si degeaba...