| AnUtZa_5621 a întrebat:

Acum cateva luni de zile am fost cu un baiat pe care inca nu pot sa il uit. Toata lumea stie ca eu inca il mai plac.
Zilele trecute am aflat ca el inca ma mai place, dar aseara s-a cuplat cu cea mai buna prietena a lui care vroia sa mi-l fure de multa vreme.
Ce pot face? Sunt inca indragostita de el, dar e cu fata aia. Si mai exact : oare ma mai place?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Il lasi in pace. n-are rost sa te bagi peste o relatie. Tie ti-ar placea ca o alta fata sa se bage peste realtia ta? Sincer? Si daca ea ti l-a furat sa zicem si daca ea s-a bagat peste relatia ta inainte, asta nu inseamna ca trebuia sa faci si tu la fel. Sunt atatia baieti pe Pamantul asta.

| Krysykutza a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el ca intre prieteni si sa afli daca el chiar o place pe acea fata.Atunci Vei afla ce are de gand si vei putea luat o decizie. Daca el iti spune ca sta cu ea ptc nu are ce face spune-i sa nu isi bata joc de ea, dar daca el o place cel mai bine ar fi sa ii lasi sa-si continue relatia...Baieti sunt o gramadahappy Sper ca ti-am fost de ajutorhappy