| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am inceput viata sexuala cu baiatul pe care il iubeam si care crefeam ca ma iubeste.ne stim de mult timp sunte colegi de sala de 2 ani de zile am iesit mult impreuna ne cunoastem foarte bine si am decis sa facem acest pas...doar ca dupa aceea imediat el a zis ca nu vrea o relatie cu mine si ca a facut-o cu mine doar ca sa nu se masturbeze singur si ca nu mai poate iubi ca nu stie ce e cu el...Am realizat ca si-a batut joc de mine urat si ca a profitat de mine iar eu ca fraiera i-am daruit totul.As vrea sa stiu cum ma pot razbuna pentru ceea ce mi-a facut astfel incat sa il usture. avand in vedere ca el a zis dupa ca nu are niciun sentiment fata de mine iar acum imi trimite SMS-uri cum ca iese cu o alta fata. Vreau sa il doara si pe el asa cum m-a durut pe mine si caut ceva idei!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

De vreme ce el nu are sentimente pentru tine orice ai face tu pe el nu il doare, ba chiar il va face sa creada ca esti o disperata/ o nebuna!
Parerea mea ca mai bine accepti situatia, asta e data viitoare sa ai mai multa grija cui ii vei darui tot! te inteleg perfect si eu am trecut prin asa ceva, dar nu m-am razbunat si pana la urma tot disperata am fost.nu are rost sa-ti mai bati capul cu un om de nimic, incearca sa treci peste, e razbunarea cea mai tare, daca areti ca te afecteaza situatia atuncii el va parea mult mai satisfacut de ceea ce a facut!
O zi placuta iti doresc!

7 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Cea mai buna arma este indiferenta. Oricat de mult ti-ai dori sa il ranesti facandu-i ceva, cel mai mult il va afecta daca tu nu vei face nimic. Nu ii da mesaje, telefoane, daca va vedeti la sala, ignora-l si arata ca esti fericita si multumita fara el. Asta il va deranja. Din moment ce te tachineaza cu sms-uri e clar ca el continua acest "joc". Fii indiferenta! happy

| Azµre a răspuns:

Bravo, ai fost de unică folosință! Nu merită să te răzbuni, dai dovadă de altceva pe urmă.

| Foxyyyy a răspuns:

E vina ta, el a vazut ca esti naiva si a stiut ca are de unde profita.Invata din greseli! Din moment ce n-are sentimente pentru tine, nu pricep ce razbunare ai vrea.Sa-l omori sau ce? laughing Pff, ganditi si voi putin inainte sa decideti ceva.

| Havok83 a răspuns:

Buna
sper sa nu te superi pe mine dar stii vorba aia"razbunarea e arma prostului"asa cum spunea un user mai sus incearca data viitoare sa ai grija la persoanele cu care vrei sa ai relatii intime.Asa el si batut joc de tine si de corpul tau orice ai face tu el nu va avea nici o problema.Ai grija si succes.

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

laughing razbunarea e arma prostului, dar e al dracu de placuta big grin. Deci, cel mai bine ar fi sa ii spui actualei lui iubiri ca el vrea doar sa o " fta" si asa o sa sufere si el, cred; D bafta! Si asta sa iti fie invatatura de minte

| StefStefStef a răspuns:

Dc sa cauti razbunare?
Vreau sa te intreb ceva, tie nu ti a placut cand ai facut dragoste cu el? iti spun eu ca da.
Ca ti a zis ca nu mai simte nimic pentru tine, asta poate sa fie si din vina ta... baiatu sigur a vazut alta fata, poate il deranja ceva la tine.UN SFAT NU CAUTA RAZBUNARE, considera ca e o lecti de viata si data viitoare sa analizezi bine lucrurilewinking bafta! FUNDA ^_^

| purpleee a răspuns:

Iesi si tu cu un baiat apoi minte-l ca mai faci si sex cu acel baiat si spne-i ca ce biineee e cu elday dreaming,te aduce pe culmile fericirii, iti provoaca orgasme multiple si o are maaaree:o si te satisface cum el n-a(baiat pe care vrei sa te razbuni) n-o sa te satisfaca niciodtadevil.