| PitikPatry a întrebat:

acum cateva zile m-am despartit de prietenul meu. dar pr. mea cea mai buna vrea sa ne intalnim cu el si cu alti prieteni in oras la o pizza, dar eu nu vreau sa merg deoarece il iubesc f. mult si nu vreau sa il vad. dar ea spune ca daca nu merg nu va mai vb cu mine. si mno. ce sa fac? si cum sa ma comport acolo cand o sa-l vad? va rog ajutati-ma! sunt impreuna cu el de vreo 2 luni. va rog!

Răspuns Câştigător
| adyy95 a răspuns:

Buna ar fi bine sa mergi penteru a nu-ti supara prietena incearca ca acolo sa te comporti normal ca si cum nimic nu sar fi intamplat comportate in asa fel incat el sa nu vada ca esti afecatat sa ceva de genu chiar vb cu el ca de prieteni de iesealalaughing!
sper ca ti-am fost de ajutor

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Du-te nu doar ca iti pierzi prietena da o sa te faci si te ras (el o sa creada ca te ascunzi de el. comporatate normal vb normal si fi tare.

| WooLove a răspuns:

Pitit!

| yoelidutza a răspuns:

Pai nu trebuie sa te ascunzi de el, odata si odata tot o sa dai de el, iar cat despre prietena ta nu e bine sa te santajeze asa, esti libera sa faci ce vrei, bafta!

| ioana32 a răspuns:

Du-te si aruncate la caini!

| Naomi123 a răspuns:

Nu stiutiu daca o sa te ajute inciarka sal ignori si mai mult vb cu alti baieti o sal nerveze si osati skrie,, succes

| PitikPatry explică:

Multumesc !

| alecsaioana a răspuns:

Din propria experienta stiu ca nu trebuie sa te ascunzi de el atunci cand va intalniti te comporti normal fara a arata faptul ca inca il mai iubesti deoarece unor baieti nu le place acest lucru...iar prietena ta ar trebui sa te intelega si sa iti respecte decizia nu sa te forteze sa faci ceva ce nu iti doresti. Eu ti'am dat un sfat u acum faci cum crezi!