| Reeex a întrebat:

Acum ceva timp am început să mă masturbez și după am renunțat la acest lucru.
Acum simt mirosuri în zona intima și de asemenea tot timpul îmi curge un lichid. Ce să fac?
PS : Sunt fată.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai reusit "performanta" sa-ti provoci o infectie vaginala sau chiar mai grava. In mod obligatoriu trebuie sa ti se faca analiza secretiei vaginale intr-un laborator de analize medicale sau sa te prezinti la o consultatie ginecologica pentru ca medicul ginecolog sa-ti depisteze natura afectiunii existente in aparatul tau genital sau urinar. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Să mergi la medicul ginecolog.
Pe viitor, când te masturbezi (toată lumea o face, nu e nimic rău în asta) să ai mult mai mare grijă la igienă! Spălată pe mâini și pe organul genital și înainte, și după.
Sănătate!

| SG1995 a răspuns:

Mergi la ginecolog, se pricepe mai bine ca oricine de aici.

| MasterDisk a răspuns:

CAt de tare ai bagat dejetele?