| Numaiamidei a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul: sunt fata, am 16 ani si am inceput sa ma masturbez cam de luna trecuta. Cel mai mult imi place sa ma masturbez cu apa cand sunt in dus. Dau apa din ce in ce mai tare si indrept dusul spre zona intima... simt o placere mare. Am 2 intrebari:
1. Ma pot dezvirgina facand acest lucru?
2. Este vreo problema daca ma masturbez cu apa in dus cand sunt pe stop?
Multumesc anticipat, si va rog raspundeti repedeee! happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. nu;
2. e de preferat să faci totuși o pauză în acele zile. În corpul tău e totuși o rană deschisă și există risc de infecție sporit dacă introduci acolo apa de la robinet.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat