| Lolly184 a întrebat:

acum ceva vreme imi placea de un baiat. Am vazut ca nu se intampla nimic asa ca am mers mai departe cu viata mea. Nu am vorbit niciodata cu el, dar ne uitam unul la altul destul de des. ma rog, am trecut peste asta dar prietenii lui se tot uita la mine de fiecare data cand ma vad. Daca unu se uita, se uita toti. nu stiu de ce si cateodata e chiar enervant. O fi din cauza ca a stiu ca l`am placut mai demult? sau? cateodata cand trece pe hol ne mai uitam unul la altul, dar el acum are prietena. Nu vreau nimic cu el, mai ales acum ca are prietena. dar as vrea sa stiu de ce el si prietenii lui se uita la mine. mersi happy
ps: sunt in liceu daca asta conteaza.

2 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Pentru ca esti frumoasa, fi mandra cu asta happy atata timp cat ei se uita la tine e ok, ce stii ce e in mintea lor ''uite ce tare-i tipa '' habar nu avem ce gandesc baietii happy dar te asigur, atata timp cat se uita la tine e totul in regula.

| geogianageo a răspuns:

Da,poate si prietenii lui au stiut ca tu la-i placut si se uita mereu la tine.Sau ma rog poate se uita la tine pentru ca unul dintre ei te place.
S-ar putea sa va fi vazut acesti prietenii cand te uitai la acest baiat, si poate ei credeau ca vreti sa va intelegeti din priviri.nu stiu ce sa zic, nu ii baga in seamahappy