| Andreea_7722 a întrebat:

Acum o luna am venit la tara si imi place mult de un baiat. E mai mare decat mine cu 4 ani. Si nu stiu cum sa-l fac sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. Ne sarutam, stam amandoi dar nu stiu cum sal atrag mai mult. dati-mi si mie un sfat. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Sunteti impreuna...doar ca nu te intreaba se intelege de la sine.Nu astepta sa te intrebe...pentru ca uni baietii de peste 16 ani nu intreaba acest lucru mie mi se pare o porcarie sa intrebi o persoana vrei sa te combini cu mine? nu stiu suna ciudat.
Oricum voi sunteti un cuplu deja.

8 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Andreea dar te-ai gandit ca s-ar putea folosi de tine? Daca te iubea, te si intreba iti zic eu sigur, doar sunt baiat ce naibahee hee.

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Baietii mai mari de 15 ani nu te mai intreaba daca vrei sa fii cu ei daca va purtati ca si cum sunteti impreuna, relaxeaza-te, din punctul meu de vedere sunteti impreuna. :d
Have fun and enjoy. happy

| ioanadanny a răspuns:

Vezi ca ai tendinta sa ii cazi in plasa.nu te lua dusa de val pana la urma barbati sunt barbati si asteapta ceva de la tine. faptul ca va sarutati si nu sunteti impreuna inseamna ca vrea ceva de la tine. ceva in sensul de ~placere~.

| Hăgiul a răspuns:

Vrea sa te **** fa proasto...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti spune si iubi, iubire, te iubesc, inseamna ca considera ca deja e cu tine si nu mai are sens sa te intrebe.
Daca nu, intrebal ce vrea de la relatia voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Hăgiul, inteligenta dumneavoastra da cata delicatete.

| Andreea_7722 explică:

Intr-adevar este mai mare de 16 ani. Nu stiu daca el crede asta.

| Andreea_6041 a răspuns:

Nu trebuie sa faci tu primul pas ci el ca s-ar putea sa-te pacaleasca