| ioana_9748 a întrebat:

acum un an am avut o prietena si am stat cu ea toata vara si la safarsitul verii ne-am certat, eu o iubeam foarte mult si am suferit mult dupa ea simteam ca nu pot trai fara ea...si de la un timp am uitat-o si nu mai erau probleme, dar acum de trei saptamani am inceput sa imi amintesc de ea din nou si o iubesc la la inceput. Cum fac sa o aduc inapoi >? o iubesc foarte mult...

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca ea nu te mai iubeste..tot degeaba.

2 răspunsuri:
| iulia_5454 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa afli daca ea se mai gandeste la tine.ai sunat-o?

| florar a răspuns:

Unde dragoste nu e, nimic nu e, iubire cu sila nu se poate.