| Mirunasss a întrebat:

Buna! Acum un an am cunoscut un tip, am tot vorbit însă doar online și am ajuns să îl plac însă nu am curajul sa ii spun. Mi-e teama oarecum de răspunsul lui și de faptul că aș putea strica prietenia dintre noi. Și plus că nici nu știu cum as putea sa ii spun, ce mesaj sa ii scriu sau cum sa ii dau de înțeles? Sfaturi?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evita online-ul ca nu se stie niciodata, cine este la celalt capat, pedofil sau proxenet, ori cine stie ce psihopat.

| LoveSleep a răspuns:

Spune-i ca te-ai plictisit de stat in casa si vrei sa iesi la o plimbare si intreaba-l daca are chef sa vina cu tine.

Daca accepta, probabil te place, sau o sa-ti dai seama cand iesiti daca o face. Daca nu accepta, nu te place.

Nu ai ce prietenie sa strici, e stricata din momentul in care ai realizat ca il placi.

| 1997onur a răspuns:

Eu la tine place mult tu la mine place? Și afli adevarul succes.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Eu la mine văd că placi eu la tine dat la craci

| Elan a răspuns:

Mal chair e Mal sau Mal e inca Mike poate Mike a fost intotdeauna Mal?

| alexandru8888 a răspuns:

Cel mai bine este sa-i dai raspunsul in fata, gen...