| AnaMaria32 a întrebat:

Buna,o să trec direct la subiect. Acum vreun an am cunoscut un tip și tot vorbind am ajuns să îl plac chiar daca în tot acest timp am vorbit doar in mediul online nu și în realitate,însă el nu știe asta. Nu știu cum să îi spun, îmi e oarecum frica de ce va spune.Un sfat mi-ar fi de mare ajutor.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ii zici și gata, indiferent de ce iese ai încercat. Nasol nu? Dar uite prin din astea trec băieții în mare parte

Răspuns utilizator avertizat
| yooshi a răspuns:

Doar ii spui.Cel mai rau caz nu te place si treci peste.Cel mai bun caz, you live happily ever after.