| ShacPaul a întrebat:

Hm, deci, buna! Am o problema pe care nu o pot intelege foarte bine. So am cunoscut o fata si am vorbit cu ea cam un an. Am ajuns sa fim bff dar cred ca simt ceva pentru ea. Ma simt atras de ea dar nu as vrea sa ii spun asta. Nu vreau sa stric prietenia pe care o avem acum. Stiu ca e single dar nu cred ca ma place. Deci intrebarea mea e: Ce s-ar putea intampla cu noi doi daca afla ca o plac nu doar ca prietena?

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Daca nu esti minim platina nu ai nicio sansa cu ea.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu nimic deosebit, fiindca mai mult ca sigur ea stie/este convinsa ca fata de ea ai sentimente mult mai puternice si diferite de o simpla prietenie. Orice fata isi da seama din modul in care se comporta un baiat/barbat aflat multa vreme prin preajma sa. Sigur nu s-ar supara, deoarece nu are nici un motiv, ba din contra probabil s-ar simti chiar onorata, flatata. Cu putin curaj poti afla chiar tu din gura ei care sunt sentimentele ei dar si parerea ei fata de tine. Incearca. Nu ai nimic de pierdut. Succes!

| GreenVoid a răspuns:

Am mai trimis linkul asta o data, sper sa te ajutewinking https://youtu.be/VPyxH7NqR1A Apropo, ai o poza foarte creepy laughing

| ℛąin a răspuns:

Ori afli că te place și ea, și asta e de bine, ori lucrurile rămân la fel. Deci, n-ai nimic de pierdut dacă spui ce simți.

| ShacPaul explică:

Deci am sanse sa inteleg? :)) http://eune.op.gg/summoner/userName=Pro+Shaco