| deadrose2543 a întrebat:

Acum un an eu si prietenul meu am stat despartiti o perioada si s-a imprietenit destul de mult cu o fata din clasa lui,in timpul acela se gandise daca sa se puna cu ea. Apoi ne-am impacat si ei inca vorbeau destul de mult,iar ea e genul ala care sa ia persoane in brate,sa le pupe,sa le zica iubi,pisi si asa si pe mine inca ma deranjau lucrurile aceastea,iar cand il rugam pe prietenul meu sa o lase mai moale cu ea,nu voia. Pana la urma ea a inceput sa nu il mai bage in seama si nu prea au mai vorbit. Recent ea a pus o poza cu el in care il tine in brate si il pupa pe obraz. Pe mine m-a cam deranjat acest lucru, iar prietenul meu zice ca e anormal sa ma supar. Pe voi v-ar deranja?
Multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Rau, daca nu as cunoaste-o pe aceasta fata si intentile ei.

Si un fost iubit de al meu avea o astfel de colega prietenoasa, insa nu imi faceam probleme pentru ca mi-o prezentase.

Poti sa-i ceri sa ti-o prezinte.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar nici cu acest baiat nu as mai sta!

| Doub a răspuns:

Normal. I-as spune sa o ia pe fatuca de mana si sa plece in Siria.:X

| MidnightR a răspuns:

Ma vere, atata timp cat esti sigura 100% de relatia ta si e baza pe incredere, poate sa puna si nspe mii de poze.
Poate vrea aia sa iti fac in ciuda ca tu esti cea de langa el si nu ea.Sunt o mie si una de posibilitati.

| iepurascufundita a răspuns:

Da e si firesc sa te superi atata timp cat voi mai aveti o relatie mi se pare anormal sa puna o fata o poza cu el, am impresia ca e cam egoist si nu prea stie adevaratul sens al iubirii