| deea2sabau a întrebat:

am si eu o intrebare. deci este un baiat de care-mi place. Vorbim, ne strangem in brate dar el ma pupa doar pe obraz tot timpul. de ce? Acuma recent mi-a spus cineva ca s-a sarutat cu doua fete. iar cu mine? voi ce parere aveti? laughing

6 răspunsuri:
| AktivShack a răspuns:

Buna.Daca iti place de el spune-i.Nu ai nimic de pierdut! Iti urez succeshappy.

| Eddyy a răspuns:

Daca nu sunteti impreuna, el te considera doar o prietena foarte buna BFF daca chiar iti place spune-i ce simti?!

| deea2sabau explică (pentru Eddyy):

Bine, dar nici cu celelalte nu e impreuna. Pentru ca mi-e frica sa nu ma refuze sau raspunsul m.ar putea durea

| Eddyy a răspuns (pentru deea2sabau):

El stie ca tu il iubesti?

| deea2sabau explică (pentru Eddyy):

Nu cred. N-are de unde stii

| bakke1986 a răspuns:

laughing este foarte simplu... daca tu'l placi... spune-i! poate si el este in aceiasi situatie ca si tine(este timid)! asa ca fa tu primul pas o sa fie totul ok! nu o sa te refuze! happy!