| ineedyourehelp a întrebat:

Buna T.P.U....deci. Clasica poveste : o fata timida place un baiat. Stie ca il plac dar a zis ca ii sunt simpatica si momentan nu poate fi nimic mai mult intre noi, deoarece era pe aproape sa se impace cu fosta. Mai nou a inceput sa ma tachineze, sa ma ia in brate, sa ma pupe pe obraz. Totul bine pana aici nu? Doar ca el se mai da la alte fete chiar in fata mea. Nu stiu ce sa cred sau ce sa zic...Nu cred ca s-a mai impacat cu fosta. Oare doar isi bate joc de sentimentele mele si se foloseste de mine sau chiar ma place? Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

E genul ala de "smecher" care se da la toate tipele "bune" din liceu, banuiesc :3 Pai..eu zic sa incerci sa vorbesti serios cu el. Sa-i spui ca-l placi in fata..si sa-l intrebi daca si el simte asta pentru tine. Daca nu...Life goes on!:3 NEXT BOYYY! smug

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu el, ci tu iti bati joc de tine. Stiam ca fetele au totusi demnitatea lor...

| molima a răspuns:

Tutancamon